Szukasz streszczeń seriali, opisów odcinków, czy też informacji związanych z serialami telewizyjnymi?
Znajdziesz je właśnie tutaj.


Wspólne mieszkanie to nie przelewki. Szczególnie z kobietami. Trzeba się pogodzić z wieloma mankamentami tej sytuacji, o czym w denerwujący dość sposób przekonuje się Meredith goszcząca u siebie Amelię i Maggie Pierce.

Do szpitala wraca April, z czego nie do końca cieszy się jej mąż Jackson Avery.

W drodze na stanowisko szefowej chirurgii dr Bailey staje na drodze kandydatka wysunięta przez Catherine, dr Tracy McConnell.

Do szpitala przywożą dwie nastolatki potrącone przez pociąg w drodze do szkoły. Zakochane w sobie, pragnące być ze sobą, żywe, lub martwe...

Gdy dr Tracy pomaga ratować jedną z dziewcząt stojąc na balkonie dla obserwatorów operacji, dr Bailey traci swoją pewność siebie. Jej oparciem jest jednak syn i mąż. Wygłoszona na sali operacyjnej przemowa daje jej nowe stanowisko i nowe możliwości.

Arizona nie może zrozumieć, dlaczego nikt nie chce z nią zamieszkać w roli sublokatora. Tą informację próbuje wymusić na Stephanie Edwards, lecz to, co od niej słyszy w odpowiedzi... po prostu zapiera jej dech. Koniec końców znajduje współlokatora. Stażystę, który również ma problemy w kontaktach z innymi przez pomyłkę, jaką popełnił pierwszego dnia stażu.

Pierce nie wytrzymuje presji przed matką jednej z dziewczyn. Konsekwencjom zaradza jednak ojciec dziewczyny, gdy w końcu pojmuje, co tak niszczy w jego córce poczucie wartości i życiową radość.

April i Jackson spotykają się w szpitalu, choć równie usilnie próbowali do tego spotkania nie doprowadzić.

Tagi: , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.