Szukasz streszczeń seriali, opisów odcinków, czy też informacji związanych z serialami telewizyjnymi?
Znajdziesz je właśnie tutaj.


Dr Meredith prowadzi nowe zajęcia w szpitalu: tytułową anatomię.

Bailey obejmuje nowe stanowisko, marząc o idealnym dniu. Powrót April może jednak oznaczać epidemię.

Stażyści, dr Andrew DeLuca i dr Isaac Cross, nie zauważają bardzo nietypowej wskazówki u swojej pacjentki - jej wzrostu. Wszystkie objawy łącznie oznaczają dla pacjentki trudny w leczeniu guz przysadki.

Callie układa sobie życie na nowo, z czym nie może poradzić sobie Arizona.

Praca pacjentki jest tak istotna, że stawia swym lekarzom czasowe ultimatum. Bailey zarządza burzę mózgów najważniejszych specjalistów, a Meredith przypominają się początki w szpitalu i przezwisko nowej szefowej chirurgii. Kapo.

Operacja pacjentki przebiega z komplikacjami, a Bailey uświadamia sobie porażkę swojego pierwszego dnia. Tylko wsparcie wcześniejszego szefa, tego który nim został mimo opuszczenia stanowiska, doktora Webbera, pozwala jej przetrwać.

Z zabiegu zostaje wywołany Jackson. Jak się okazuje, nie do wiadomości na temat zdrowia swojej żony, ale by się z nią pokłócić. Wiele przeszli, lecz to Kepner zawsze stawiała na swoim. I w tym problem.

Zmieniają się również postanowienia Amelii. Głównie względem Owena.

Bailey znajduje oparcie nie tylko w szefie, ale i w Meredith, którą chce mianować szefową chirurgii ogólnej. By była jak Bailey dla Hunta, jak Bailey dla Webbera. Nie wie jednak, że wiele z opanowania tego dnia zależało nie od Meredith, lecz od dr Edwards.

Tagi: , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.