Łóżeczko dziecięce

1. Łóżeczko w kolorze brąz o wymiarach wewnętrznych 120 x 60 cm, wykonane jest z drewna bukowego, pokrytego ekologicznym lakierem bezpiecznym dla dzieci. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego, łóżeczko jest trwalsze od swoich odpowiedników sosnowych.
Łóżeczko posiada możliwość regulacji wysokości w trzech poziomach oraz dwa wyjmowane szczebelki.
Wyposażone w przykrywaną szufladę na prowadnicach rolkowych.
Istnieje możliwość zaopatrzenia łóżeczka w kółka we własnym zakresie.

2. Do łóżeczka dołączony jest materac gryczano-piankowo-kokosowy o wymiarach 120 x 60 cm. Posiada on właściwości antyalergiczne, antypotowe, przeciwodleżynowe, wspomagające leczenie wad kręgosłupa, wspomagające leczenie płaskostopia.

3. W zestawie znajduje się kołderka o wymiarach 110 x 80 cm i poduszeczka dla niemowlaka. Poduszeczka jest już zmęczona, ale kołderka nadaje się do użytku. Kołderka była używana przez okres dwóch zim.

4. Moskitiera naciągana na łóżeczko idealnie nadaje się na letnie dni i noce, gdy maleństwu przeszkadzają owady.

5. Pałąk do zawieszania baldachimu lub innego rodzaju moskitiery pomoże wrażliwemu dziecku zasnąć w słoneczne dni, a w wietrzne ochroni je przed przeciągami.

6. Ochraniacz na szczebelki pomoże uchronić delikatną jeszcze główkę dziecka przed uderzeniami.

7. Ceratka ochroni materacyk, gdy starsze dziecko będzie częściej leżeć bez pieluszki.

8. Pościel. Pościel jest szyta w domu i poza jedną poszewką na kołderkę z guzikami, wyposażona jest w zamki lub zatrzaski. Przy poszewce z guzikami należy pamiętać, aby zapinać je do wnętrza kołderki. W zestawie znajdują się 3 prześcieradła, w tym jedno z gumką, 4 poszewki na poduszeczki, 1 poszewka na kwadratowego jaśka i 3 poszewki na kołderki.

Łóżeczko dziecięce było używane przez dwoje dzieci od urodzenia do roku czasu, dlatego nie było zanadto obciążone. Posiada uszkodzoną pokrywę na szufladzie, co widać na zdjęciach. Nie przeszkadza to jednak w jej użytkowaniu.

Tagi: , , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.