Kolekcja mebli 4 You By Vox należy do nietypowych rozwiązań przeznaczonych dla osób z zamiłowaniem do oryginalności. W kliemat ten szczególnie mocno wpisują się łóżka należące do kolekcji mebli 4 You By Vox. Wyjątkowe i pomysłowe, mogące stanowić nowoczesny akcent w każdej sypialni.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem, dostawionym regałem dwustronnym i toaletką

Kolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko z baldachimem, dostawionym regałem dwustronnym i toaletką - biurkiem
fot. Meble VOX

Łóżko niskie 4 You

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko niskie

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko niskieKolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko niskie
fot. Meble VOX

Niskie łóżko należące do kolekcji wykonano z białej płyty laminowanej. W zależności od preferencji klienta, ma on do dyspozycji dwa warianty tego mebla, wyposażony w pojemnik na pościel, oraz model go pozbawiony. Atrakcją mebla są półki na książki, które umiejscowiono w ramie łóżka. Do ich wymiarów dostosowano również wymiary barwnych półeczek, które mogą dodatkowo podzielić przestrzeń półki, oraz dodać jej kolorytu.
Wśród praktycznych dodatków można wymienić zdejmowaną tapicerkę zagłówka, którą można wyprać, oraz matę antypoślizgową, której zadaniem jest utrzymanie materaca na miejscu.

Wraz z łóżkiem aranżacja sypialni może zostać wzbogacona o dwustronny regał, który można ustawić tuż za łóżkiem. Rozwiązanie można wykorzystać w małej sypialni, jednak znacznie lepiej prezentuje się na dużej przestrzeni, gdzie cała konstrukcja, łóżko z regałem, usytuowana zostaje na środku pomieszczenia.

Łóżko wyposażone w stelaż do baldachimu

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem Kolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko z baldachimem
fot. Meble VOX

Łóżko z baldachimem jest marzeniem niejednej dziewczynki. Wiele z tych dziewczynek swoje marzenia próbuje spełnić w dorosłym życiu. Jednak łóżko z baldachimem należące do kolekcji mebli 4 You By Vox to coś znacznie więcej. Sen to jedynie podstawa. Relaks z książką, filmem, gimnastyka, a nawet opieka nad noworodkiem, który znajdzie dla siebie miejsce w zacisznym, dostawianym łóżeczku dziecięcym.

Podobnie jak wcześniej omówiony model łóżka, łóżko z baldachimem może zostać doposażone w regał, który ustawia się za łóżkiem. Alternatywą dla tego rozwiązania jest konstrukcja, która na stałe łączy te elementy, pozwalając na nieco lepsze zagospodarowanie przestrzeni, szczególnie jeśli łóżko zostanie ustawione pod ścianą. W tym przypadku zagłówek łóżka zakrywa całkiem pokaźnych rozmiarów skrzynię, dzięki czemu niedostępna staje się jedynie przestrzeń pod materacem.
Każde z rozwiązań może posiadać pojemnik na pościel, bądź zostać go pozbawione, w zależności od preferencji użytkowników.

Łóżka należące do kolekcji zostały wyposażone w regały na książki znajdujące się w podstawie łóżka. Dają one możliwość odstawienia wielu drobiazgów pod ręką, dzięki czemu nawet chorować w takim łóżku można wygodnie.

Łóżko z baldachimem zostało również wyposażone w dodatkowe udogodnienia, jakimi są drabinki, boczne do zawieszenia donic czy kieszeni na drobne przedmioty, oraz górne, do których można przymocować dodatkowe oświetlenie.

Oglądanie filmów może nabrać nowego wyrazu dzięki zawieszeniu na stelażu ekranu do rzutnika, oraz umieszczenie samego rzutnika na regale za łóżkiem.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem, w tle szafa ubraniowa

Kolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko z baldachimem. Przedstawiona aranżacja sypialni wykorzystuje również stolik nocny, niską komodę, szafę ubraniową, toaletkę i lustro z kolekcji. Projekt został ożywiony poprzez barwę ścian, oraz dodatki w kolorze gorącej czekolady. Widoczny jet jeden z rodzajów organizerów do zawieszenia na drabince.
fot. Meble VOX

Tagi: , , , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.