Systemy zabudowy wnęk i garderób coraz częściej znajdują zastosowanie w domach nie tylko młodych ludzi. Wykorzystywane są jako zabudowa wnęk, zabudowa garderoby, czy nawet wypełnienie standardowych szaf. Taki właśnie jest otwarty system do przechowywania STOLMEN – zgrabny i atrakcyjny sposób na aranżację wnętrz.

Te interesujące meble metalowe można swobodnie nazwać systemem rurowym, który mocowany jest do podłoża oraz sufitu w wybranym pomieszczeniu. Jego potencjał wzrasta wraz z możliwością regulacji wysokości (210 - 330 cm), dzięki czemu może być wykorzystywany w zwyczajnych mieszkaniach, jak i bardzo wysokich loftach.

Zestaw STOLMEN składa się z interesującej gamy elementów, wykonanych z praktycznych materiałów. Całość powinna zadowolić wielu zainteresowanych tego typu zabudową. Oprócz elementów konstrukcyjnych w zestawie znajdują się standardowe półki na ubrania, półki na buty, drążek ubraniowy, lustro, hak oraz elegancki komb, czyli półkę zbudowana z kilku segmentów. Inaczej niż ma to miejsce w przypadku systemu ALGOT, ważną rolę odgrywają tu zamykane powierzchnie, w tym komoda z dwoma szufladami oraz szafka z przesuwnymi drzwiczkami.

Zabudowa wnęk polega na połączeniu poszczególnych elementów z słupami konstrukcyjnymi, przy czym każdy element można swobodnie przemieszczać wzdłuż słupów, dopasowując zabudowę do gabarytów pomieszczenia oraz przechowywanych w systemie przedmiotów.

Wiele miejsc – jeden system

Połączenie otwartych i zamkniętych elementów wyposażenia należących do zestawu STOLMEN pozwala na jego wykorzystanie w różnych miejscach, bez ograniczeń do zamkniętych drzwiami wnęk i szaf. Zestawy mebli tworzone na podstawie tego systemu pojawiają się nie tylko w garderobach, ale i w salonie, czy przedpokoju, gdzie sprawują się równie dobrze. Świetnie sprawują się jako wyposażenie domowego biura, szczególnie jeśli biuro stanowi część większego pomieszczenia. Otwarty system zabudowy wnęk pozwala na swobodne przedostawanie się światła także do odległego biura.

Zabudowa wnęk z systemem STOLMEN jest stosunkowo łatwa, jednak ograniczają ją rozmiary poszczególnych elementów składowych. Jeśli jednak planuje się wykorzystanie zabudowy systemowej jeszcze przed budową domu, czy też remontem mieszkania, warto uwzględnić odpowiednie wymiary wnęk i pomieszczeń, aby zabudowa została odpowiednio dopasowana.

Materiały

System STOLMEN - jest to aluminium i stal lakierowana proszkowo z elementami wykonanymi z płyt wiórowych.

Tagi: , , , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.