Język Chiński. Szybki start, CD
Język Chiński
Szybki start

opracowanie zbiorowe

Wydawca: Supermemo World
ISBN: 978-83-623-2219-0
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 360
Oprawa: miękka
Wymiary: 13.5 x 19.0 cm
Poziom: podstawowy
Warto sprawdzić ofertę.
Polecam

Chiński - Szybki start jest kursem przeznaczonym dla osób początkujących. Dzięki pomysłowej konstrukcji kursu multimedialnego umożliwia samodzielną naukę języka mandaryńskiego.

Kurs został przygotowany w oparciu o metodę SuperMemo.

Osoby całkowicie wykorzystujące możliwości jakie proponuje kurs multimedialny mogą opanować ponad 1500 najważniejszych słów i zwrotów języka chińskiego. Dzięki nagraniom wykonanym przez rodowitych Chińczyków wymowa wszystkich poznawanych słów będzie prawidłowa i zgodna z oficjalną wersją języka chińskiego.

1500 najważniejszych słów i zwrotów języka chińskiego
audiobook, podręcznik i ćwiczenia
kurs multimedialny na DVD

W podręczniku słownictwo i dialogi prezentowane są w tradycyjnym piśmie chińskim oraz poprzez zapis fonetyczny pinyin i wskazaniem na tony.

Podręcznik został podzielony na 39 rozdziałów zawierających od 4 do 6 lekcji. Do każdego tematu przygotowane są ćwiczenia. Kurs multimedialny zawiera nagrania słownictwa prezentowanego w podręczniku wraz z polskim tłumaczeniem. Nagrania mp3 można zgrać na dowolny odtwarzacz, dzięki czemu możliwa jest nauka w każdej wolnej chwili.

Dla osób znających równocześnie angielski, wydawca przygotował bonus w postaci możliwości skorzystania z 25-minutowej lekcji, która pomoże zweryfikować poziom nabytej wiedzy, oraz z 50-minutowej lekcji z nauczycielem z Pekinu.
Tagi: , , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.