Aranżacja mieszkania wymaga wiele uwagi, szczególnie jeśli pragnie się, aby przestrzeń została funkcjonalnie, a zarazem elegancko zaprojektowana. Aby wszelkie przedmioty, które stale lub czasowo znajdują się w domach i mieszkaniach, znalazły dla siebie odpowiednie miejsce do przechowywania, potrzebna jest odpowiednia ilość miejsc do przechowywania: szaf, schowków, regałów i biurek.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - sypialnia na poddaszu

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Sypialnia na poddaszu
Szafa 4-drzwiowa widoczna jest w głębi pomieszczenia. fot. Meble VOX

Kolekcja mebli 4 You By Vox odpowiada na te potrzeby w nowoczesny, a zarazem funkcjonalny sposób, oferując dwa projekty szaf ubraniowych.

Szafa 4-drzwiowa

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym
fot. Meble VOX

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie składanych drzwi w większej szafie, dzięki czemu dostęp do jej wnętrza jest swobodny. Same drzwi szafy nie wymagają zbyt dużej przestrzeni przed nią samą, dzięki czemu w najbliższym sąsiedztwie szafy może znaleźć się inny element wyposażenia pokoju.

Podstawowa wersja prezentowanej szafy wyposażona została w dwa drążki ubraniowe, na krótsze koszule i nieco dłuższych rzeczy. Poza nimi w szafie znajdują się również trzy szuflady i kilka półek, które można swobodnie przemieszczać. Interesującym dodatkiem jest wysuwany haczyk umieszczony wewnątrz szafy. Ułatwia on przebieranie się, czy wybieranie kreacji, którą można zawiesić przed sobą i obejrzeć w całej okazałości.

W szafie można zamontować również wysuwany wieszak na krawaty, bądź pantograf, na którym znajdą dla siebie miejsce dodatkowe sukienki i bluzki.

Kolejnym dodatkiem jest możliwość połączenia szafy z regałem, ustawiając go tylną ścianką do ścianki bocznej szafy. Rozwiązanie przystosowane do niewielkich przestrzeni.

Szafa 2-drzwiowa

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym
fot. Meble VOX

Mniejsza szafa stanowi gratkę dla osób preferujących geometryczne kształty. Poszczególne płaszczyzny drzwi oraz dodatkowe barwne skrzynki, które można dostać w różnych rozmiarach, urozmaicają przestrzeń pokoju, w którym znajdzie się szafa.
Wnętrze szafy to przestrzeń półek o zmiennym położeniu. Ze względu na niewielkie wymiary, szafa ta została wyposażona w poprzeczny, wysuwany wieszak, który maksymalizuje wykorzystanie wnętrza do przechowywania.

Podobnie jak w przypadku dużej szafy, bok mniejszej został rozmiarem dostosowany do wymiarów regału bocznego, który może powiększyć przestrzeń przeznaczoną na książki i drobiazgi.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa ze skrzynkami

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym
fot. Meble VOX

Tagi: , , , ,

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.